SusanTeach
Senior Member
Has anyone bought that? It's about $400., and I've thought about buying it several times. Now that I have a nice chunk of money to spend on "instructional supplies", I'm thinking about that. Is it worth it? Can the whole class see it on a regular size TV? How long does it take to "plug in" the information to quiz them on?